Eustat

Eustat Euskadi.net

Batez besteko egonaldia eta betetze-maila, hilabeteka. Ostalaritza-establezimenduak. 2009

 Euskal AEArabaBizkaiaGipuzkoa
 Batez besteko egonaldiaBetetze-maila plazakaBetetze-maila gelakaBatez besteko egonaldiaBetetze-maila plazakaBetetze-maila gelakaBatez besteko egonaldiaBetetze-maila plazakaBetetze-maila gelakaBatez besteko egonaldiaBetetze-maila plazakaBetetze-maila gelaka
2008            
Abendua1,7931,1538,011,8632,5940,501,7229,8937,801,8632,2137,24
2009            
Urtarrila1,8126,0933,871,8223,9531,951,7526,1434,891,8926,9733,28
Otsaila1,7230,7841,41,7327,0336,521,732,3844,961,7330,2938,42
Martxoa1,8434,9745,691,7730,8241,021,8837,5250,911,8033,5140,85
Apirila1,8441,6250,051,7632,1039,011,841,8852,521,9345,2251,55
Maiatza1,8343,3854,491,8243,4354,181,7440,9253,801,9346,4555,49
Ekaina1,8643,0554,191,7937,4946,081,7941,0554,681,9747,8757,00
Uztaila1,9553,3161,241,8345,6454,541,8250,1158,772,1660,3867,31
Abuztua2,1561,4465,521,8944,2546,542,0257,7862,912,3672,9377,71
Iraila1,8748,0857,471,6838,8546,771,7743,1354,242,0558,1166,54
Urria1,8844,0754,331,6338,7446,401,842,4654,922,0948,2857,05
Azaroa1,8237,7249,391,7234,8445,101,7638,0552,231,9538,5147,58
Abendua1,7731,1937,661,5626,4332,131,7732,1639,841,8532,0337,22
             
19921,7934,84-1,5841,30-1,8531,30-1,8436,01-
19931,8334,26-1,6241,89-1,8329,83-1,9635,22-
19941,8936,13-1,6838,14-1,8931,65-1,9639,09-
19951,9137,30-1,7338,39-1,9132,32-1,9740,97-
19961,9438,51-1,6837,73-2,0135,89-2,0040,97-
19971,9038,49-1,7437,25-1,8935,02-1,9741,87-
19981,8547,0558,571,6544,2357,551,9048,9162,781,8846,4754,62
19991,8750,3060,041,7346,3158,621,8648,4461,421,9353,5659,24
20001,8648,0357,911,7048,2458,731,9047,1960,381,9048,7254,85
20011,9044,6056,281,8250,3061,941,9142,4857,561,9344,4452,50
20021,8845,7656,501,7246,9158,981,9444,8157,911,9046,2254,03
20031,8744,1853,311,7542,0252,901,8842,2553,121,9047,0253,84
20041,8846,8656,131,7142,8852,251,8845,5156,461,9549,9757,46
20051,9047,6357,291,8044,4854,101,8645,7457,251,9851,1658,79
20061,9248,3457,551,7444,1552,351,8845,8256,102,0653,3962,03
20071,8946,9457,301,7343,0352,461,8445,5756,772,0250,1860,04
20081,8844,5754,311,7440,3549,371,8343,7354,721,9947,2755,83
20091,8841,6650,441,7535,5443,351,8140,4851,222,0145,7352,50

Data 2010ko Urtarrilaren 19a

Iturria: EUSTAT. Establezimendu Turistiko Hartzaileen Inkesta.

Gora