Eustat

Eustat Euskadi.net

Industri produkzioaren indizea, hilaren eta lurralde historikoaren arabera. Datu desestazionalizatuak. 2009

 Euskal AEArabaBizkaiaGipuzkoa
 Indizeam / m-1(1)Indizeam / m-1(1)Indizeam / m-1(1)Indizeam / m-1(1)
2008        
Abendua90,1-6,680,5-11,493,1-5,592,1-5,2
2009 (p)        
Urtarrila87,2-3,278,2-2,989,7-3,789,6-2,7
Otsaila86,9-0,376,5-2,190,71,188,6-1,2
Martxoa83,4-4,073,9-3,487,1-3,984,6-4,5
Apirila84,41,172,5-1,989,22,385,71,3
Maiatza81,9-2,971,9-0,884,6-5,184,7-1,2
Ekaina82,50,774,63,884,2-0,585,20,6
Uztaila82,1-0,676,22,183,8-0,483,5-2,0
Abuztua83,11,278,32,884,50,884,20,9
Iraila82,5-0,779,11,083,8-0,882,9-1,6
Urria83,71,581,12,584,50,884,21,7
Azaroa85,01,683,22,685,10,785,91,9
Abendua85,30,484,71,884,6-0,586,30,5
         
2005100,7-100,6-100,7-100,6-
2006105,85,1103,42,8106,25,4106,86,2
2007109,93,8105,21,7110,03,6112,45,2
2008105,6-3,8100,2-4,8106,8-2,9107,4-4,4
2009 (p)84,0-20,577,5-22,686,0-19,585,5-20,5

Oinarria 2005=10

(p)Behin-behineko datuak.

(1)Azken hileko aldakuntza-tasa, aurreko hilaren aldean

Data 2010ko Otsailaren 4a

Iturria: EUSTAT. Industri Produkzioaren Indizea (IPI)

Gora