Eustat

Eustat Euskadi.net

Ezkontzak, hilaren eta biziterriaren (>40.000 biztanle) arabera. 2009

 Biziterria
 BarakaldoBasauriBilboDonostiaGetxoIrunPortugaleteSanturtziVitoria-Gasteiz
2008(p)         
Apirila2412120561920141353
Maiatza59211577531342220103
Ekaina642616110932212518120
Uztaila70191367432281333108
Abuztua25762551323171443
Iraila76211579632352832106
Urria5513134602731142883
Azaroa2710873811204652
Abendua174443111115136
2009(p)         
Urtarrila14413109136032
Otsaila18557346163633
Martxoa153643771714649
Apirila12871362016101152
Maiatza5315101662225181273
Ekaina532570802828252240
 
19865022081.8016953882422572241.007
19874132061.8176613762732441691.012
19884441921.6666673602672452111.001
19894771911.647711367297216196997
19904491971.6997953522472362351.025
19914472251.812733354264196131994
19924451991.7787943293132612311.066
19934082161.6977053073041782251.069
19944181971.6387613193092482441.100
19953802401.5758483003162282321.087
19964022231.5618133282961972041.066
19973772211.5378163192652202261.117
19984032361.5898823643002082211.108
19994092321.5058073513252161901.044
20004392531.5928903002922412161.146
20014272401.413840314312209247938
20023852071.4748602713111992261.079
20034601601.4427813263332032201.105
20044641851.4467413123542042251.028
20054441601.402726297313185219983
20064651401.394691246332151223935
20075051501.295659234311160215910
2008 (p)4561461.197649240244153187812

(p)Behin-behineko datuak.

Oharra: ez dira ezkontza homosexualak kontuan hartu

Data 2009ko Abenduaren 4a

Iturria: EUSTAT. Ezkontzen Estatistika.

Gora